O mnie

Mam na imię Sandra i jestem fotografem.

Nie lubię sztampowego, marketingowego gadania. Wiecie, świadczę ultra profesjonalne usługi, fotografia jest moją największą pasją, oferuję oczywiście najwyższą jakość i indywidualne podejście do każdego klienta. A jeśli pracuję z zespołem, to z całą pewnością jest on młody i kreatywny ;).

 

Taa... i w sumie to nawet nie jest ściema... Tylko, że jakoś nie odczuwam tego, jako kwintesencji mojej pracy.  Prawda jest taka, że lubię robić zdjęcia, bo dostarczają wiele pozytywnych emocji. Wszyscy lubimy dobrze wyglądać na zdjęciach i wszyscy lubimy wracać do pozytywnych momentów z naszego życia... To świetna sprawa wykonać dla kogoś fotografie, które będą pamiątką na lata, pomogą uwierzyć w siebie, czy pozwolą biznesowi rozkwitnąć.

Prywatnie - mam psa i kota z odzysku.  Żeby zawodowo zająć się fotografią, porzuciłam studiowanie filozofii. Chociaż nie pogardzę dobrą książką, czy filmem, wolę gry i seriale. Z innych zajawek: psychologia, ludologia, futurologia, loty w kosmos. Płaczę jak oglądam startujące rakiety, serio. 

 

Moje komercyjne i portretowe portfolio znajdziecie pod adresem www.sandrar.pl,  zapraszam :)

Idea Funky Weddings

W fotografii ślubnej jestem zagorzałą orędowniczką wrzucenia na luz i nie oceniania innych. Niech sobie każdy robi po swojemu i nic nikomu do tego. Przyszłe pary młode nieustannie pytają jak coś należy zrobić, jak coś powinno wyglądać...

 

A ja się pytam, gdzie i kiedy został zapisany ten mityczny regulamin wesel, do którego tyle osób się odwołuje? Dlaczego fakt, że ktoś dzień własnego ślubu chce spędzić w swoim stylu może w ogóle powodować oburzenie?

 

Ideą Funky Weddings jest promowanie luźnego, alternatywnego, a także ekologicznego podejścia do organizacji ślubu, bez zbędnego nadęcia i sztucznej pompy. Jak najwięcej luzu, a dzięki temu jak najwięcej emocji!

 

Chcesz wesele przy ognisku, na plaży? Zrób. Chcesz do ślubnej kiecki ubrać sportowe buty? No i dobrze. Nie chcesz wesela, bo wolisz obiad dla rodziny i after w klubie? Też fajnie. A może wesele robisz bardziej dla rodziny niż dla siebie i chcesz po prostu to odklepać? Spoko, chętnie pomogę przez to przejść. Z mojego doświadczenia wynika, że jest jedna główna przyczyna słabych wesel - niezadowolona para młoda... Dlatego najlepsze co można zrobić, to robić po swojemu! Z pomocą odpowiednich usługodawców na pewno się to uda. Jeśli czujesz, że mogę być jednym z nich, nie czekaj, aż ktoś zajmie Twój termin!  :)

  • Black Facebook Icon